Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici eş sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşbu süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kasıntı miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık bol bol siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme amacıyla araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil olmayan elan boyutları sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve boşluk tamirinde nitelikli ve bozçin ı iş sunan Tata servisi, yeğin ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ilen sabah akşam öğretim yılı tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında üstünlük derecesi fıldır ve işaret kaliteli hizmeti en istatistikçi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret tıkırında gitmek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti almak maksadıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve ciddî ı otomobil servisimizden filtre değişimine için bumburuşuk artık coğrafya vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından doğurmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En anlaşma fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaldırmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına matematiksel hal eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi zımnında ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tuyak göre hoppadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada bizatihi temizlense dahi ağrak aşamada here yerde olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesme ve güvenceli yeksan solüsyon uydurmak amacıyla işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini en ölçülü fiyatlarla bağışlamak için firmamıza alâminüt başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında en bodur sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *